Death Stranding 2 nadciąga? Nowy wpis Hideo Kojimy wywołał głośny szum wśród fanów

death stranding

Legendarny twórca gier, Hideo Kojima, ostatnimi czasy szaleje w mediach. Raz zdementuje plotki o jego powiązaniach z Abandoned, a raz drażni się z fanami na Twitterze. Nie zmienia to faktu, że każdy jego wpis jest dogłębnie analizowany przez fanów, którzy szukają kolejnych informacji o nadchodzących grach. Dzisiaj dostaliśmy nową grafikę, która według miłośników sugeruje rychłą zapowiedź Death Stranding 2.

Hideo Kojima ogłosił na Twitterze rozpoczęcie nowej podróży — czeka nas nowa gra w morskim klimacie? 

Start a new journey. pic.twitter.com/fzjNtj2qPc

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) December 2, 2022

Start a new journey. pic.twitter.com/fzjNtj2qPc

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) December 2, 2022

Hideo Kojima opublikował dzisiaj kolejny post na Twitterze, który ma być związany z nadciągającą produkcją od tego legendarnego reżysera. Tweet zawiera grafikę z trzema nieznanymi dotąd logotypami, z czego dwa zdają się nawiązywać do żeglugi i potworów morskich, a podpis projektanta głosi: “rozpoczynamy nową podróż”. Wielu fanów sądzi, że jest to zapowiedź Death Stranding 2.

Nie są to tylko czcze przypuszczenia, a wynik ciekawych analiz fanów. Według wielu środkowe logo ma przedstawiać most, a stylistyka grafiki ponoć nawiązuje do organizacji Bridges (z ang. “mosty”), kluczowej dla fabuły Death Stranding. Tymczasem w trzecim symbolu niektórzy widzą Wynurzonego z włóczniami wbitymi w ciało — miłośnicy serii uznają, że to oznaczenie nowego stowarzyszenia walczącego z potworami.

🚨

— The Game Awards (@thegameawards) December 2, 2022

🚨

— The Game Awards (@thegameawards) December 2, 2022

Na więcej informacji musimy poczekać jeszcze jakiś czas. Co ciekawe, post spotkał się z odzewem oficjalnego konta The Game Awards. Komentarz nie zawierał wiele, a jedynie emotikonę syreny sygnałowej. Wiele osób uznaje to za sugestię, że nowa gra Kojima Productions zostanie zapowiedziana właśnie podczas ceremonii wręczenia nagród 9 grudnia 2022 roku.

Zobacz też: Jaki telefon gamingowy wybrać

Według plotek Kojima pracuje obecnie nad dwoma projektami, z czego jeden ma być właśnie kontynuacją Death Stranding, kiedy drugi zapowiadany jest przez samego twórcę słowami “prawie jak nowe medium”.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z