PlayStation Showcase 2023 jeszcze przed E3? Insider wspomina o „ogromnym” pokazie gier na PlayStation 5

PlayStation Showcase

Na wczorajszym State of Play gracze mieli okazję m.in. zobaczyć nowe fragmenty rozgrywki z Suicide Squad: Kill the Justice League, poznać datę premiery Baldur’s Gate 3 na PC i PlayStation 5, a także obejrzeć kolejny zwiastun Resident Evil 4 Remake. Fani PlayStation z pewnością czekają jednak na nowe informacje na temat tytułów ekskluzywnych. Branżowy insider informuje jednak, że Sony „oszczędza” większe zapowiedzi na PlayStation Showcase 2023.

REKLAMA

Sony „oszczędza” większe zapowiedzi na PlayStation Showcase 2023. Pokaz ma odbyć się przed targami E3

Podcast Game Mess Decides

Jeff Grubb – znany branżowy insider i dziennikarz – poinformował w najnowszym odcinku podcastu Game Mess Decides, że Sony zamierza zorganizować wspomniane wydarzenie jeszcze przed tegorocznymi targami E3. Informator zapowiada, że japońska firma szykuje „ogromny” pokaz, na którym zaprezentowana zostanie „druga faza” PlayStation 5.

Insider dodaje, że PlayStation Showcase miało odbyć się jesienią ubiegłego roku. Wydarzenie było jednak „ciągle” przesuwane, ponieważ zespoły należące do PlayStation Studios nie były gotowe zaprezentować swoich produkcji. Obecnie wszyscy mają być już jednak przygotowani na pokaz.

Zobacz też: Najlepsze gry MMORPG

Niestety dziennikarz nie nie ujawnił, kiedy dokładnie gracze mogą spodziewać się PlayStation Showcase 2023. Fanom PlayStation nie pozostaje więc na ten moment nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać oficjalnej zapowiedzi wyczekiwanego pokazu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!