PlayStation VR 2 w dniu premiery będzie mieć ponad 30 gier! Sony chwali się szeroką biblioteką

PlayStation VR 2

Dobra wiadomość dla wszystkich graczy, którzy planują szybko wyposażyć się w Playstation VR 2. Podczas konferencji CES 2023 Sony poświęciło sporo czasu swoim nowym goglom i zapewniło fanów wirtualnej rzeczywistości, że będą mieli w co grać w przyszłym miesiącu.

Duży wybór gier na PlayStation VR 2

Gran Turismo 7 na PlayStation VR 2

Premierę PlayStation VR 2 zaplanowano na 22 lutego 2023 roku. O sprzęcie Sony wiemy już niemalże wszystko, łącznie z zawartością pudełka i najważniejszymi funkcjami. Niektórzy jednak do tej pory zastanawiają się, czy warto będzie wydać tak duże pieniądze w dniu debiutu gogli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Głos w tej sprawie zabrał poniekąd Jim Ryan podczas konferencji CES 2023. Szef PlayStation zapewnił graczy w możliwie najważniejszej kwestii – będzie w co grać. W dniu premiery PlayStation VR 2 ma mieć ponad 30 różnych produkcji, w tym Gran Turismo 7 oraz Beat Saber.

Przeczytaj też: AMD FSR

Dla fanów wirtualnej rzeczywistości jest to bez wątpienia bardzo ważna informacja. Ponad 30 gier powinno wystarczyć, żeby w pierwszych miesiącach w pełni przetestować możliwości PSVR 2.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.