Reklamy PlayStation są dosłownie wszędzie. Nawet w bankomatach

PlayStation bankomat

Sprzedaż PS5 rozwija się w najlepsze, a dodatkowo napędzają ją oczywiście obszerne akcje marketingowe. Być może udało wam się na nie natknąć w internecie, ale Sony nie ogranicza się tylko do świata wirtualnego. Jeden z graczy zauważył bowiem reklamę PS Store w… bankomacie.

Reklamy PlayStation w bankomatach

Reklamę PlayStation w bankomacie zauważył jeden z użytkowników Twittera. Tym razem nie promowano w ten sposób samych konsol, a przeceny na znane gry w PS Store.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wszelkie akcje marketingowe Sony w kwestii PlayStation najwidoczniej przynoszą świetne skutki. PS5 sprzedaje się bowiem ostatnio najlepiej nie tylko w Europie, ale też w USA i – co więcej – na całym świecie.

To swoją drogą nie jedyny oryginalny sposób na reklamowanie swojej marki przez japońskiego giganta. Wcześniej dzięki temu mogliśmy m.in. podziwiać w Białce Tatrzańskiej instalację Chyżoszpona z Horizon Forbidden West.

Zobacz też: Najlepsze dyski SSD

Najnowsza konsola Sony, PS5, trafiła do sprzedaży w listopadzie 2020 roku. Sprzęt ten był przez dłuższy okres dosyć trudno dostępny w sklepach, ale w ostatnim czasie sytuacja z jego dostawami do partnerów detalicznych znacznie się poprawiła.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2329 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.