Saints Row IV: Re-Elected i Wildcat Gun Machine do pobrania za darmo w Epic Games Store

Saints Row IV: Re-Elected

Jak co czwartek do pobrania mamy kolejne darmówki z Epic Games Store. W poprzednim tygodniu włodarze platformy zaoferowali nam bardzo ciekawy zestaw, składający się z turowego RPG Fort Triumph i narzędzia do prostego tworzenia gier, RPG in a Box. W tym tygodniu oferta wygląda znacznie ciekawiej, dzięki obecności mocnej produkcji AAA.

Saints Row IV: Re-Elected i Wildcat Gun Machine dostepne bezpłatnie w Epic Games Store

Zwiastun Saints Row IV: Re-Elected

Pierwszą darmową produkcją w tym tygodniu na Epic Games Store jest Saints Row IV: Re-Elected. To czwarta część kultowej serii, będącej bezpośrednim konkurentem GTA, jednak okraszona ogromną dozą absurdalnego humoru. Tytuł oferuje nam nie tylko otwarty świat wypełniony zadaniami, ale także szereg supermocy, które przydadzą nam się w rozwałce. 

Zwiastun Wildcat Gun Machine

Drugim tytułem do odebrania bezpłatnie jest Wildcat Gun Machine, ciekawy dungeon crawler, gdzie wcielamy się w bohaterkę eksplorującą podziemia celem uwolnienia mechów. Całość sprowadza się do efektownej sieczki, gdzie poza eliminowaniem zastępów wrogów musimy sprawnie unikać niekończących się ataków oraz pocisków. 

Obie pozycje możemy pobrać za darmo do 15 grudnia 2022 roku do godziny 16:59. Serdecznie zachęcamy do ściągnięcia obu tytułów, oferujących szaloną rozwałkę w dobrym stylu. 

Zobacz też: Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do Xbox One

W przyszłym tygodniu Epic Games Store zaoferuje nam tajemniczą grę, kryjącą się pod grafiką zapakowanego prezentu. Na razie nie znamy tytułu, jednak możemy spodziewać się czegoś okazałego przed świętami. Niewykluczone jednak, że to tylko podpucha, a 15 grudnia dostaniemy zapowiadany we wcześniejszych przeciekach wysyp darmówek

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z