Silent Hill Ascension oficjalnie! To będzie… połączenie interaktywnego serialu z grą?

Silent Hill Ascension

Dzisiaj Konami zaliczyło sporą wpadkę, ujawniając przed czasem tytuły trzech nowych projektów dot. marki Silent Hill. Podczas wieczornej konferencji Japończycy zapowiedzieli Silent Hill 2 Remake, Silent Hill F oraz Silent Hill Townfall. Konami oficjalnie pokazało też Silent Hill Ascension, czyli zupełnie „nowe doświadczenie” w serii. Zapowiada się… dziwnie i intrygująco!

Zwiastun Silent Hill Ascension pokazuje pełną tajemnic produkcję

Zwiastun Silent Hill Ascension

Silent Hill Ascension zostało oficjalnie zapowiedziane. To całkowicie nowa odsłona serii, która pozwoli „wspólnie zmierzyć się z traumą”. Jak poinformował CEO Genvid Entertainment, będzie to „interaktywny serial na żywo w czasie rzeczywistym”, w którym widzowie lub gracze będą mogli podejmować decyzje; przycisku „reset” tutaj nie uświadczymy, więc nasze wybory będą permanentne. W tworzenie tej produkcji zaangażowany jest m.in. J.J. Abrams.

Przeczytaj też: Ray Tracing – co to jest?

Pierwszy zwiastun Silent Hill Ascension można obejrzeć powyżej. Produkcja wygląda niezwykle ciekawie, ale też dość niepewnie, ponieważ nie wiemy, czego tak naprawdę możemy oczekiwać. Całość zapowiada się na połączenie interaktywnego serialu z grą, ale ciężko sobie wyobrazić, jak miałoby to działać w praktyce. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na więcej szczegółów, a te powinny się pojawić już niedługo, bo projekt ma zostać uruchomiony w 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.