Monitor Sony Inzone M9 do PS5 i PC – znamy polską cenę! Szykuje się sprzęt za grubą kasę

Monitor Sony Inzone M9

Wraz z zaprezentowaniem przez Sony gamingowej marki sprzętu Inzone dowiedzieliśmy się o szeregu akcesoriów do PlayStation 5. Jednym z pierwszych jest monitor, który podobnie jak inne produkty ma stanowić świetne uzupełnienie pokoju gamingowego. Poznaliśmy właśnie jego polską cenę i cóż… jest zaporowa.

REKLAMA

Cena Sony Inzone M9 może odstraszyć

W ofercie pojawią się dwa monitory, z czego tym razem nasza uwaga powędruje w stronę tego droższego. Model Sony Inzone M9 może pochwalić się przekątną 27 cali o rozdzielczości 4K i odświeżaniem na poziomie 144 Hz. Jak sugeruje producent, sprzęt będzie idealnie współgrał z konsolą PlayStation 5 (z którą dzieli również i design) oraz PC. Ile kosztuje taka przyjemność? Według ceny sugerowanej przez sklep x-kom, 5290 zł.

I bezapelacyjnie jest to dużo pieniędzy. Sprzęt będący dodatkowym uzupełnieniem naszej konsoli przewyższa ją ceną niemal dwukrotnie, choć i to można jakoś uargumentować. Monitor może bez przeszkód sprawdzić się w graniu pecetowym – choćby za sprawą G-Sync czy ALLM oraz VRR.

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 22

Przyglądając się działaniom Sony w kontekście marki Inzone można odnieść wrażenie, że będziemy mieli do czynienia nie tylko z zestawem urządzeń do naszej konsoli, ale też czymś na wzór marki lifestyle’owej. Za wysoką ceną, co by nie było, idą konkretne liczby i technologia. Czy jest ona zatem usprawiedliwiona? Zależy – w wielu wypadkach płaci się przecież też za markę. To jak, znajdą się jacyś chętni na taki prestiżowy ekran? Jeżeli nie chcecie aż tak głęboko zaglądać do portfela, możecie wybrać tańszą opcję z naszego zestawienia monitorów do PS5 w różnych cenach.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!