Spider-Man 2 na nowym spocie reklamowym robi wrażenie! Sony podgrzewa atmosferę przed premierą

Spider-Man 2

Jak informowali twórcy jakiś czas temu, Spider-Man 2 osiągnął już złoty status, zatem jego premiera jest niezagrożona. Od tej chwili dzieli nas już naprawdę niewiele czasu, więc zainteresowanie wokół tytułu rośnie coraz bardziej. W jednym z krajów pojawił się właśnie nowy spot reklamowy, który na klimatycznych ujęciach prezentuje Spider-Mana 2.

Nowy spot reklamowy Spider-Man 2

Spot reklamowy Marvel’s Spider-Man 2 w Brazylii

Już za niecały miesiąc w ręce graczy trafi kolejna odsłona przygód Człowieka Pająka. Nadchodząca produkcja Insomniac Games ma zaoferować między innymi dwukrotnie większą mapę, niż w poprzednich częściach, czy zupełnie nowy tryb full damage. Wielu fanów serii wyczekuje już momentu premiery, a tymczasem Sony podgrzewa atmosferę przed tym wydarzeniem.

W jednym z krajów pojawił się już bowiem telewizyjny spot reklamowy prezentujący klimatyczne ujęcia z gry. Możemy również zobaczyć, jak potężnym przeciwnikiem będzie dla nas Venom. Sądząc po komentarzach pod udostępnionym na YouTube materiałem, reklama niezwykle przypadła do gustu graczom, a wielu z nich nie może się już doczekać pierwszych chwil ze Spider-Manem 2. Pozostaje nam jeszcze czekać na polską wersję spotu!

Zobacz też: Telefon do 500 zł

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że premiera Marvel’s Spider-Man 2 nastąpi już 20 października 2023 roku. Gra zmierza wyłącznie na konsole PS5. Warto także dodać, że w tytule znajdziemy aż trzy tryby graficzne, z których każdy obsługiwać będzie ray-tracing.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.