Nowa aktualizacja Star Wars Jedi Survivor naprawia irytujący błąd związany z Łowcami Nagród

Star Wars Jedi: Ocalały

Od momentu premiery, Star Wars Jedi Survivor cieszy fanów uniwersum na całym świecie, zbierając bardzo dobre recenzje. Deweloperzy z Respawn Entertainment regularnie dostarczają także kolejnych łatek ulepszających doświadczenia z rozgrywki i pracują nad stanem technicznym swojej produkcji, szczególnie po ciężkim debiucie na komputerach osobistych. Tym razem aktualizacja Star Wars Jedi Survivor poza różnymi, mniejszymi poprawkami, naprawia irytujący wielu graczy błąd.

W Star Wars Jedi usunięty został irytujący błąd. Aktualizacja naprawia respawn Łowców Nagród

Choć premiera tytułu na PC nie obyła się bez pewnych komplikacji, ostatecznie wydawca Electronic Arts był niezwykle zadowolony z debiutu gry. Deweloperzy z Respawn Entertainment nadal jednak dopracowują Star Wars Jedi Survivor i właśnie wypuścili na wszystkie platformy kolejną, 6. aktualizację, która usuwa między innymi błąd uniemożliwiający odradzanie się przeciwników znanych jako Łowcy Nagród. Ta wyjątkowo irytująca fanów gry przeszkoda na szczęście zwróciła uwagę twórców.

Jak donosili na forum EA gracze, w pewnym momencie następowała blokada postępów. Cal Kestis, czyli główny bohater, nie otrzymywał nowych zleceń związanych z Łowcami Nagród, ponieważ nie odradzali się oni w świecie gry. Twórcy zareagowali na zgłoszenia i nie tylko naprawili ten irytujący błąd, ale również wyeliminowali inne bugi, w tym ten powodujący w wyjątkowych okolicznościach niewidzialność Caij. Zostały również wprowadzone ulepszenia rozgrywki i inne poprawki pomniejszych błędów na różnych platformach.

Zobacz też: Najlepsze gry singleplayer

Kup Star Wars Jedi: Survivor

Respawn Entertainment planuje także wydawać kolejne aktualizacje i wciąż pracować nad poprawą wrażeń z gry. Pozostaje nam liczyć na to, że błędów będzie coraz mniej, a rozgrywka będzie już tylko czystą przyjemnością. Przypominamy również, że Star Wars Jedi Survivor zadebiutowało 28 kwietnia 2023 roku na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.