Starfield nie jest już odbierany tak pozytywnie, jak po premierze. Ocena gry na Steamie znacząco spadła

Starfield Steam

W Starfield od momentu premiery zagrało już 6 milionów graczy – gra została okrzyknięta największą premierą Bethesdy w historii. Jedni się zachwycają kosmiczną produkcją, inni nieco mniej, co widać po sporym rozstrzale recenzji wystawionych przez graczy w serwisie Metacritic. Krytycznych głosów pojawia się jednak coraz więcej, a pokazuje to szybująca w dół średnia ocen Starfield na Steamie.

Starfield – ocena gry na Steamie nie jest już „bardzo pozytywna”

Starfield – materiał prezentujący gameplay

Starfield na Steamie otrzymał już ponad 60 000 recenzji od użytkowników. Zaraz po premierze, gdy było ich jeszcze stosunkowo niewiele, najnowszy tytuł Bethesdy otrzymał na platformie aż 87% pozytywnych ocen. W tym momencie liczba ta wynosi już 73%, co jest dość sporym spadkiem i oznacza, że recenzje są „w większości pozytywne”, a nie „bardzo pozytywne” jak do tej pory.

Około 44 tysięcy graczy wystawiło Starfield ocenę pozytywną, w porównaniu do prawie 16 tysięcy, którzy ocenili tytuł negatywnie. Powodami do słabych recenzji są między innymi zbyt częste ekrany ładowania, słaba grafika i nieciekawa historia.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 4500 zł

Kup Starfield

Cóż, Bethesda ma jeszcze sporo do roboty, jeżeli chce poprawić średnią swojej najnowszej gry. Aktualizacje – oraz ich częstotliwość – z pewnością będą kluczowe, aby udobruchać graczy niezadowolonych z kwestii technicznych. A jak Wy oceniacie Starfielda? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.