Suicide Squad: Kill the Justice League z nowym trailerem! Gra wykorzysta potencjał kontrolera DualSense

Suicide Squad Kill the Justice League

Przez ostatnie tygodnie regularnie zapoznawaliśmy się z kolejnymi postaciami, którymi będziemy mieli okazję zagrać w Suicide Squad: Kill the Justice League. Mogliśmy przyjrzeć się bliżej bohaterom takim jak Kapitan Boomerang, King Shark, Deadshot czy Harley Quinn. Tym razem jednak świeżo opublikowany przez PlayStation trailer koncentruje się na immersji i wykorzystaniu kontrolera DualSense.

Nowy trailer Suicide Squad: Kill the Justice League koncentruje się wokół immersji i kontrolera DualSense

Suicide Squad: Kill the Justice League – trailer koncentrujący się na immersji

Na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się nowy trailer Suicide Squad: Kill the Justice League. Tym razem materiał nie skupia się na bohaterach, a na immersji oraz na wykorzystaniu potencjału kontrolera DualSense. Gracze będą mogli wczuć się w klimat produkcji między innymi dzięki dźwiękowi 3D, haptycznym wibracjom, a także adaptacyjnym triggerom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Premiera Suicide Squad: Kill the Justice League nadciąga wielkimi krokami, zatem warto wspomnieć, że produkcja to nastawiona na kooperację strzelanka z perspektywy trzeciej osoby. Za tytuł odpowiedzialne jest doświadczone studio Rocksteady, które ma na swoim koncie serię Batman: Arkham.

Zobacz też: Smartfon do 3000 zł

Suicide Squad: Kill the Justice League ma zadebiutować na rynku 2 lutego 2024 roku. Tytuł zmierza na PC oraz na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.