Abonenci PS Plus Premium mogą sprawdzić za darmo jedną z największych porażek 2024 roku

Suicide Squad: Kill the Justice League PS Plus

Kilka dni temu Sony ujawniło ofertę PS Plus na maj 2024 roku. Okazuje się jednak, że to nie koniec wiadomości, które powinny zainteresować abonentów japońskiej firmy. Subskrybenci PS Plus Premium kilka dni temu otrzymali bowiem możliwość przetestowania tegorocznej produkcji, która – delikatnie mówiąc – nie podbiła rynku.

Suicide Squad: Kill the Justice League do sprawdzenia za darmo w ramach PS Plus Premium

Suicide Squad: Kill the Justice League w PlayStation Store

Wszyscy abonenci PS Plus Premium mogą zapoznać się z wersją próbną Suicide Squad: Kill the Justice League. Subskrybenci wspomnianej usługi japońskiej firmy mogą więc samodzielnie sprawdzić, czy najnowsza produkcja Rocsteady Studios zasłużyła na krytykę. Na wyrobienie własnej opinii zainteresowani mają trzy godziny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto przypomnieć, że Suicide Squad: Kill the Justice League okazało się finansową klapą. Najnowsza produkcja twórców serii Batman: Arkham nie spełniła bowiem oczekiwań wydawcy. Jakiś czas temu jeden z insiderów ujawnił natomiast, że ostatnia gra Rocksteady Studios ma doczekać się kilku sezonów, a w jednym z nich ma powrócić Batman.

Suicide Squad: Kill the Justice League dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Już miesiąc po premierze najnowsza gra Rocksteady Studios dostępna była prawie 50% taniej, co potwierdza, że wspomniany tytuł nie zaliczył najlepszego debiutu.

Źródło: PlayStation Store

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.