UFC 5 z oficjalnym zwiastunem i datą premiery! Realizm gry rozłoży Cię na łopatki

UFC 5

Kiedy w lipcu tego roku pojawił się teaser zapowiadający termin oficjalnej prezentacji UFC 5, fani MMA wiedzieli, że na kolejne szczegóły będą musieli jeszcze trochę poczekać. Wielka chwila jednak w końcu nadeszła – Electronic Arts dzisiaj wrzuciło do sieci nie tylko pierwszy zwiastun, ale także ujawniło datę premiery. Kiedy będziemy mogli stanąć do walki? Okazuje się, że już niedługo!

UFC 5 oficjalny zwiastun i data premiery

Oficjalny zwiastun UFC 5

W październiku swój debiut będzie miało sporo nowych gier – Assassin’s Creed: Mirage (5.10), Forza Motorsport (10.10) czy Lords of the Fallen (13.10). Do tego grona dołącza również UFC 5, które zadebiutuje już 26 października 2023 roku na konsolach nowej generacji. EA poinformowało o dacie premiery, a do tego zaprezentowało powyższy zwiastun, w którym możemy obejrzeć takie gwiazdy, jak Israela Adesanya, Alexandra Volkanovskiego czy Valentinę Shevchenko.

UFC 5 zaoferuje bardzo realistyczną walkę – z tego powodu gra otrzymała rating ESRB M (dla dorosłych) i PEGI 16. Produkcja będzie działać na silniku Frostbite, a do tego twórcy przygotowali system Real Impact, dzięki któremu będziemy mogli obserwować, jaki wpływ mają obrażenia na danego zawodnika. Ponoć możliwych kombinacji obrażeń twarzy jest ponad 64 000.

UFC 5 to najbardziej realistyczne doświadczenie MMA, do jakiego fani mają dostęp poza oktagonem. Ta gra jest niesamowitym i naprawdę przyszłościowym przeżyciem związanym z UFC.

Dana White, prezydent UFC

Co jeszcze pojawi się w grze? Możemy liczyć na rozbudowaną karierę, filmowe powtórki K.O., wstrzymywanie walk przez lekarza (jeśli zajdzie taka konieczność), nowe ciosy i reakcje na uderzenia, a także mnóstwo innych nowości. Twórcy podkreślają też, że gra będzie działać w 60 FPS.

Zobacz także: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup UFC 4

Jak informuje EA, członkowie EA Play będą mogli otrzymać dostęp do gry przed premierą, w ramach 10-godzinnego okresu próbnego rozpoczynającego się 24 października. Już dziś można natomiast zamówić przedpremierowo Edycję Deluxe, w której znajdziemy legendy sportów walki, w tym Mike’a Tysona.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.