Outlast 2 i trzy inne gry opuszczają dziś Xbox Game Pass

Outlast 2

Przedwczoraj do Xbox Game Pass trafiły dwie nowe gry: Bugsnax i Unsouled. Niestety dzisiaj nie mamy dobrych wieści, bo w abonamencie nie ląduje nic nowego, a wręcz przeciwnie. Zgodnie z zapowiedzią, usługę Microsoftu opuszczają bowiem aż cztery produkcje z Outlast 2 na czele. Szkoda, ale cóż — musimy się z tym pogodzić.

Gry, które znikają dziś z Xbox Game Pass — Outlast 2 i więcej

Zwiastun Streets of Rage 4

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się w dwie strony: czasami trafiają do niej nowe gry, a niekiedy opuszczają ją wybrane produkcje. Ustaliliśmy już, ze dzisiaj mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, więc darujmy sobie lanie wody. Bez przedłużania, z abonamentu znikają poniższe produkcje:

  1. Outlast 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Streets of Rage 4 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Secret Neighbor (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Cricket 19 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Najlepsze horrory w Xbox Game Pass

Wymienione gry opuszczą Xbox Game Pass do końca dnia, lecz dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store o 20% taniej. Pod koniec warto wspomnieć, że już niedługo z usługi zniknie też GTA: San Andreas – The Definitive Edition. Osobom, które wciąż ogrywają remaster Rockstara, radzimy się spieszyć.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z