Next-genowy Wiedźmin 3 zachwyca na dokładnym porównaniu z oryginałem! CD Projekt RED się postarało

Wiedźmin 3

Zgodnie z zapowiedziami w tym tygodniu studio CD Projekt RED zaprezentowało next-genową wersję Wiedźmina 3. Na stronie marki Xbox omówiono również szczegółowo zmiany, które wprowadzi nadchodząca aktualizacja. W sieci natomiast pojawiły się już materiały wideo porównujące odświeżone wydanie przygód Białego Wilka z oryginałem z 2015 roku.

Next-genowy Wiedźmin 3 na porównaniu z oryginalną wersją z 2015 roku

Na uwagę zasługują przede wszystkim zmiany w oświetleniu, a także dużo wyższej jakości tekstury. Powyższy materiał wideo udowadnia, że deweloperzy z CD Projekt RED włożyli sporo pracy w odświeżenie Wiedźmina 3. Trzeba jednak pamiętać, że nadchodząca aktualizacja wprowadzi nie tylko nowości i usprawnienia w zakresie oprawy wizualnej.

Odświeżoną grafikę gracze będą mogli bowiem podziwiać w trybie fotograficznym, a dzięki nowej kamerze – umiejscowionej bliżej bohatera – użytkownicy będą mogli przeżyć przygody Geralta z Rivii z zupełnie nowej perspektywy. Jedno jest pewne – miłośnicy produkcji CD Projekt RED mają na co czekać.

Zobacz też: Najlepsze gry na Nintendo Switch po polsku

Next-genowa wersja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje 14 grudnia na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Aktualizacja będzie darmowa dla wszystkich graczy, którzy posiadają już produkcję CD Projekt RED. Warto również wspomnieć, że patch wprowadzi do gry krytykowane przez wielu fanów zbroje Nilfgaardu z serialowego Wiedźmina od Netflixa.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z