Assassin’s Creed Odyssey trafi do Xbox Game Pass? Jest to wysoce prawdopodobne!

Assassin's Creed Odyssey

Oferta Xbox Game Pass powiększa się w naprawdę szybkim tempie — na przykład dzisiaj w usłudze debiutuje GRID Legends. Wygląda jednak na to, że do subskrypcji Microsoftu zmierza też Assassin’s Creed Odyssey. Doniesienie jest wysoce prawdopodobne, ponieważ pochodzi ono od jednego z najbardziej zaufanych informatorów w branży.

REKLAMA

Assassin’s Creed Odyssey w Xbox Game Pass to niezwykle prawdopodobny scenariusz

Xbox Game Pass Assassin's Creed Odyssey The Snitch
Wiadomość na Discordzie informatora The Snitch

The Snitch, czyli informator, który ma na swoim koncie same potwierdzone doniesienia (m.in. datę premiery God of War Ragnarok czy debiut Hollow Knight: Silksong w XGP), wrzucił na swojego Discorda dość wymowną wiadomość. Leaker wykorzystał emoji z twarzą Phila Spencera, flagę Grecji, sztylet, zamaskowanego wojownika oraz orła, co pozwoliło graczom szybko połączyć kropki. Mówiąc prościej, wygląda na to, że do subskrypcji Xbox Game Pass wkrótce trafi Assassin’s Creed Odyssey.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Oczywiście na ten moment mamy do czynienia jedynie z niepotwierdzoną plotką. Mimo że jest ona bardzo prawdopodobna, to na razie nie należy brać niczego za pewnik aż do momentu, w którym na temat nie wypowie się sam Microsoft. A Amerykanie powinni zabrać głos już w przyszłym tygodniu, kiedy to ujawnią ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę września. Chcielibyście zobaczyć AC: Origins w abonamencie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!