Xbox Game Pass na październik zapowiada się wyśmienicie! Wstępna lista gier robi wrażenie

Xbox Game Pass

Oficjalne potwierdzenie wszystkich październikowych gier w Xbox Game Pass jeszcze przed nami, ale już teraz wstępna lista robi solidne wrażenie. W przyszłym miesiącu do usługi trafi m.in. Forza Motorsport. A poza nią kilka innych ciekawych tytułów, które warto mieć na oku.

Xbox Game Pass na październik 2023 – wstępna lista potwierdzonych gier

Zwiastun Forza Motorsport

Październik generalnie będzie świetnym miesiącem jeżeli chodzi o premiery nowych gier, ale Xbox Game Pass również nie będzie miał się czego wstydzić. Już teraz wiemy, że do abonamentu trafią naprawdę intrygujące pozycje.

Na pierwszy ogień warto wspomnieć o Forza Motorsport, czyli nowej odsłonie flagowej serii Microsoftu. Poza tym ciekawie wygląda Cities: Skylines 2, choć posiadacze Xboxów będą musieli poczekać na tę grę dłużej.

A tak prezentuje się lista potwierdzonych do tej pory gier, które w październiku wzmocnią Xbox Game Pass:

  1. Gotham Knights – dostępne od 03.10
  2. The Lamplighters League – dostępne od 03.10
  3. Warhammer 40,000: Darktide – dostępne od 04.10
  4. Forza Motorsport – dostępne od 10.10
  5. Cities: Skylines 2 (PC) – dostępne od 24.10
  6. Mineko’s Night Market – dostępne od 26.10
  7. Headbangers Rhythm Royale – dostępne od 31.10
  8. Jusant – dostępne od 31.10

Zobacz też: Laptop gamingowy do 10000 zł

Na koniec wspomnijmy, że już od dziś subskrybenci Xbox Game Pass mogą cieszyć się z ogrywania bardzo ciekawego tytułu, jakim jest Cocoon. Oferta abonamentu wzmacnia się przez cały czas, więc zdecydowanie warto mieć na oku wszystkie nowości, które do niego trafiają.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.