Xbox ma w zanadrzu tajemnicze gry first-party na 2024 rok! Microsoft nie odkrył wszystkich kart

Xbox Avowed Hellblade 2

Podczas Xbox Games Showcase 2023 Microsoft zaprezentował kilka gier first-party. Na wspomnianym wydarzeniu pokazano m.in. gameplay trailer Avowed, a także nowe fragmenty rozgrywki z Hellblade 2: Senua’s Saga. Obie produkcje mają zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Okazuje się jednak, że amerykańska firma nie odkryła jeszcze wszystkich kart i wciąż ma w zanadrzu pewne niespodzianki.

Szef Xboxa wspomina o niezapowiedzianych grach first-party na 2024 rok

Xbox Games Showcase 2023 – podsumowanie Xbox Polska

Phil Spencer – szef działu Xbox – udzielił wywiadu redakcji Famitsu (dzięki VGChartz), w którym wspomniał o planach Microsoftu na najbliższy rok. Przedstawiciel amerykańskiej firmy poinformował, że korporacja zaprezentowała już kilka tytułów first-party, których premiera zaplanowana jest na 2024 rok, ale „są też takie gry, które nie zostały jeszcze zapowiedziane”.

Niestety Spencer nie podzielił się żadnymi dodatkowymi szczegółami na temat tajemniczych produkcji. Niewykluczone, że amerykańska firma odkryje karty na tegorocznych targach gamescom. Fanom Xboxa nie pozostaje jednak w tym momencie nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i uważnie wypatrywać zapowiedzi wspomnianych tytułów.

Zobacz też: Kody do The Sims 3

Kup Xbox Series X

Na koniec warto przypomnieć, że Microsoft szykuje się także do kolejnego pokazu gier. Amerykańska firma zapowiedziała bowiem wczoraj ID@Xbox Showcase, czyli prezentację poświęconą tytułom niezależnym zmierzającym na konsole Xbox i PC. Wydarzenie odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.