Kupiliście konsolę Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077? CD Projekt RED zwróci Wam koszty dodatku

Xbox One X - Cyberpunk 2077

W tym tygodniu fani Cyberpunka 2077 doczekali się zapowiedzi pierwszego fabularnego dodatku do gry. CD Projekt RED poinformowało jednak, że wspomniane rozszerzenie – zatytułowane Widmo Wolności – nie pojawi się na Xbox One i PlayStation 4, co spotkało się z krytyką ze strony graczy. Tymczasem okazuje się, że posiadacze limitowanej wersji konsoli Xbox One X – Cyberpunk 2077 mogą liczyć na rekompensatę ze strony polskiego studia.

REKLAMA

CD Projekt RED zrekompensuje posiadaczom konsol Xbox One X – Cyberpunk 2077 brak dodatku do gry

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności – zwiastun

Za pośrednictwem oficjalnej strony poświęconej grze Cyberpunk 2077 studio CD Projekt RED poinformowało, że posiadacze wspomnianego zestawu otrzymają zwrot kosztów rozszerzenia Widmo Wolności. Warto bowiem przypomnieć, że gracze, którzy zdecydowali się na zakup Xbox One X – Cyberpunk 2077, mieli otrzymać pierwszy dodatek za darmo.

Ważne: posiadacze zestawu z Limitowaną konsolą Xbox One X – Cyberpunk 2077 otrzymają zwrot kosztów rozszerzenia w postaci kredytów ze sklepu Microsoft Store. Szczegóły podamy wkrótce.

– informują twórcy.

Na ten moment nie wiadomo, w jaki sposób posiadacze konsol Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077 będą mogli ubiegać się o zwrot kosztów nadchodzącego dodatku. Niewykluczone, że w tym celu CD Projekt RED uruchomi specjalną stronę. Na więcej informacji na temat trzeba jeszcze jednak nieco poczekać.

Zobacz też: Jaki dysk SSD do laptopa kupić

Dodatek Widmo Wolności (z ang. Phantom Liberty) do gry Cyberpunk 2077 ma zadebiutować na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S w przyszłym roku. Dokładana data premiery nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że wspomniane DLC będzie jedynym fabularnym rozszerzeniem dla produkcji studia CD Projekt RED.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!