Dziś premiera The Lord of the Rings: Gollum! Kup grę w promocyjnej cenie [+ GIVEAWAY]

The Lord of the Rings Gollum Instant Gaming

W końcu nadszedł wyczekiwany przez wielu dzień – dzisiaj swoją premierę ma The Lord of the Rings: Gollum. Tak się składa, że grę można obecnie kupić w naprawdę świetnej cenie, o wiele niższej niż na Steamie czy u innych sprzedawców. Fenomenalną ofertę przygotował sklep Instant Gaming, który przy okazji odpalił też giveaway, w którym można wygrać tę lub dowolną inną grę.

The Lord of the Rings: Gollum w promocji na premierę – kup grę za ok. 125 zł…

The Lord of the Rings Gollum Instant Gaming

Dziś premiera The Lord of the Rings: Gollum, czyli jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego miesiąca. Dla przykładu, na Steamie produkcja w podstawowej edycji kosztuje aż 199,99 zł, ale wcale nie trzeba tyle płacić, aby móc się nią cieszyć.

Z pomocą przychodzi tutaj sklep Instant Gaming, który ma rzeczoną produkcję w swojej ofercie za jedyne 125 zł. Tak, 125 zł – o 75 zł taniej niż na Steam! W świetnej cenie można też wyrwać wydanie Precious Edition, dostępne za 157 zł.

Kup The Lord of the Rings: Gollum

Kupiony klucz można oczywiście aktywować na Steamie. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo tak dobre promocje raczej długo nie potrwają – znając wszechobecny hype na najnowszą grę w uniwersum wykreowanym przez J. R. R. Tolkiena, kodów może szybko zabraknąć.

…lub spróbuj szczęścia w giveawayu Instant Gaming

Kilka dni temu we współpracy z Instant Gaming opublikowaliśmy giveaway, w którym możecie wygrać dowolną wybraną przez siebie grę, a więc także The Lord of the Rings: Gollum. Zasady konkursu są niezwykle proste i sprowadzają się do wciśnięcia kilku przycisków.

Więcej informacji o giveawayu można znaleźć w osobnym tekście, dostępnym pod tym adresem. Skusicie się na zakup swojej kopii, czy jednak liczycie na łut szczęścia, biorąc udział w rozdawnictwie? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.