Nowy materiał z Alan Wake 2! Zobaczcie zapowiedź intrygującego trzeciego rozdziału gry

alan wake 2

Podczas tegorocznych targów Gamescom mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat nadchodzącej gry od Remedy Entertainment, Alan Wake 2. Jak się później dowiedzieliśmy, produkcję stworzyło relatywnie niewielu deweloperów, a kolejne fragmenty z rozgrywki robią spore wrażenie na odbiorcach. Twórcy ponownie pozwalają rzucić okiem na ten świetnie zapowiadający się tytuł, prezentując ujęcia z trzeciego rozdziału gry.

Zapowiedź Alan Wake 2 z prezentacją trzeciego rozdziału gry

Zapowiedź Alan Wake 2

Na YouTube’owym kanale redakcji IGN pojawił się kolejny materiał z Alan Wake 2. Dziennikarz Matt Purslow miał okazję rozegrać cały trzeci rozdział gry o nazwie Local Girl, skupiający się na Sadze Anderson. Jak już wielokrotnie wspominano, Saga – agentka FBI – będzie grywalną postacią, której zadaniem będzie zbadanie tajemniczych zbrodni na tle rytualnym.

Jak zauważa redaktor IGN, Alan Wake 2 nie przypomina żadnej z wcześniejszych produkcji Remedy Entertainment. Na opublikowanych fragmentach z rozgrywki znów możemy poczuć mroczny klimat gry, ale także zobaczymy sekwencje walki czy rozwiązywanie łamigłówek.

Purslow podkreśla także, że grając Sagą Anderson nie tylko doświadczamy survival-horrorowej strony produkcji, ale też jej detektywistycznej odsłony. W materiale wspomniano również o The Mind Place, które ma pomóc agentce FBI prowadzić prace nad trwającymi śledztwami, w tym profilować ludzi czy łączyć ze sobą pewne wątki i wskazówki.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Kup Alan Wake 2

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się niezwykle intrygująco, a fani produkcji Remedy Entertainment z pewnością mają na co czekać. Na koniec przypominamy, że Alan Wake 2 zadebiutuje na PC oraz na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S 27 października 2023 roku. Warto również wspomnieć, że gra nie trafi do fizycznej dystrybucji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.