Wyczekiwane Call of Duty wreszcie trafi do Xbox Game Pass! Microsoft szykuje WIELKĄ niespodziankę

Call of Duty Modern Warfare 3 Xbox Game Pass

Dzisiejszy poranek dla wielu posiadaczy konsol Xbox nie był najbardziej wymarzonym. Okazało się bowiem, że Microsoft namieszał sporo w kwestii subskrypcji Xbox Game Pass i przy tej okazji podniósł ceny swojej sztandarowej usługi. Okazuje się, że firma nie pozostawi graczy, tylko i wyłącznie z poczuciem niesmaku i rozczarowania, bo już niebawem do tej biblioteki zawita chyba najbardziej wyczekiwany FPS.

Call of Duty Modern Warfare 3 jeszcze w lipcu zasili Xbox Game Pass

Zwiastun Call of Duty Modern Warfare 3

Bez zbędnych ceregieli — wedle najnowszych doniesień do Xbox Game Pass zmierza Call of Duty Modern Warfare 3, czyli najpopularniejsza odsłona całego cyklu FPS-ów wydawanych rokrocznie przez Activision. Nawet jeśli akurat ta odsłona nie cieszy się szczególnie dobrymi opiniami graczy, tak nadal jest to z perspektywy tej usługi wielkie wydarzenie, wobec którego wiele osób nie będzie w stanie przejść całkowicie obojętnie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wedle informacji Toma Hendersona oficjalna zapowiedź za pośrednictwem kanałów Xboxa w social mediach nastąpi jeszcze dziś, więc jest to tym lepsza wiadomość dla wszystkich oczekujących. Najsensowniejszym wskazywanym terminem, kiedy wyczekiwany CoD trafi do Xbox Game Pass, jest druga połowa tego miesiąca, co jeszcze bardziej podkręca zainteresowanie.

Call of Duty Modern Warfare 3 Soap
Call of Duty Modern Warfare 3, Soap

W tym miejscu warto też podkreślić, że nie są to jedyne kultowe gry Activision Blizzard, które zmierzają do abonamentu Microsoftu. Od dawna krążą spekulację, że Tony Hawk 1+2, Spyro Reignited Trilogy i Crash Bandicoot N. Sane Trilogy także niebawem zawitają w usłudze „Zielonych”.

Jeśli więc z tego powodu gigant z Redmond zdecydował się na wprowadzenie wszystkich zmian i podwyżek, to jest to na swój sposób uzasadniony ruch. Niemniej wciąż macie ostatnią szansę, aby kupić Xbox Game Pass Ultimate za grosze z naszymi poradnikami (radzimy z nich skorzystać, póki jeszcze działają):

Pozostaje nam więc tylko czekać i liczyć, że konkretne komunikaty pojawią się prędzej niż później.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.