Nowy gameplay z Cities Skylines 2 nauczy nas podstaw gry! Premiera w Xbox Game Pass już na horyzoncie

cities skylines 2

Premiera Cities Skylines 2 zbliża się wielkimi krokami. Twórcy regularnie udostępniają kolejne materiały pokazujące między innymi świat muzyki i dźwięku w grze, ekonomię i zarządzanie gospodarką czy system progresji. Tym razem pojawił się niezwykle przydatny film, który uczy podstaw gry i pokazuje jak rozpocząć zabawę w burmistrza.

Twórcy Cities Skylines 2 udostępnili tutorial pokazujący podstawy gry

Gameplay z Cities Skylines 2 – podstawy gry

Na oficjalnym kanale Cities Skylines 2 na YouTube pojawił się właśnie niezwykle ciekawy materiał, który powinien zainteresować szczególnie mniej doświadczonych burmistrzów. Paradox Interactive we współpracy z youtuberem Timeister stworzył bowiem tutorial pozwalający na zapoznanie się z podstawami gry.

Osoby zaznajomione z pierwszą odsłoną city-buildera z pewnością dostrzegają masę podobieństw, jeżeli chodzi o budowę i rozwój miasta. Jak przedstawia Timeister trzeba oczywiście stworzyć sieć dróg, zadbać o dostawę prądu czy odpowiednio zaprojektować kanalizację. Co ciekawe, budując strefy przemysłowe w Cities Skylines 2 musimy mieć na uwadze to, że zanieczyszczenia są teraz przenoszone wraz z wiatrem.

W następnej kolejności autor materiału przedstawia menu ekonomii. Jednak zgodnie z zapowiedzią, więcej wskazówek dotyczących kwestii finansowych i rozwoju miasta pojawi się w kolejnym wideo.

Zobacz też: Gry podobne do The Forest

Na zakończenie przypominamy, że Cities Skylines 2 ukaże się 24 października 2023 roku na PC. Jeśli chodzi o premierę na PS5 i Xbox Series X|S, została ona opóźniona. Gra ma zadebiutować na konsolach wiosną 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.