Cyberpunk 2077 ponownie w dziesiątce najlepiej sprzedających się gier na Steam

Cyberpunk 2077

Szał na Cyberpunk 2077 trwa. Mimo niedawnego spowolnienia gra od CD Projekt RED ponownie zagościła w TOP 10 najlepiej sprzedających się gier na platformie Steam. Ciekawe, czy po premierze dodatku Phantom Liberty będzie jeszcze lepiej?

Cyberpunk 2077 wciąż sprzedaje się znakomicie

Trailer dodatku Phantom Liberty do Cyberpunk 2077

Obecnie polska gra zajmuje 5. miejsce w zestawieniu 10 najlepiej sprzedających się produktów na Steam. Słowo produkt zostało tu użyte nieprzypadkowo, ponieważ na drugim miejscu znalazł się Steam Deck. Jest to ciekawe, ponieważ od jakiegoś czasu urządzenie od Valve było niekwestionowanym liderem sprzedaży. Handheld musiał się jednak pogodzić z ustąpieniem miejsca najnowszemu Call of Duty: Modern Warfare 2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W sprzedażowej topce znalazły się też 3 edycje gry Victoria 3 – wersja standardowa, deluxe oraz pakiet Grand Edition. Strategia Paradoxu nie jest co prawda grą idealną, jednak recenzje wskazują na wysoki poziom produkcji, do którego twórcy zdążyli przyzwyczaić swoich fanów. W zestawieniu zobaczyć można również Football Manager 2023, RimWorld — Biotech (DLC) oraz Persona 5 Royal. Ta ostatnia gra jest również dostępna w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Zobacz też: Jaki router do domu kupić

Cyberpunk 2077 kontynuuje swoją dobrą passę. Niedawno można było przeczytać m.in. o milionie graczy, którzy codziennie odwiedzali Night City przez 4 tygodnie z rzędu. Teraz gra ponownie zawitała do elitarnego grona na Steam, które może pochwalić się świetną sprzedażą. Trzeba przyznać, że CD Projekt RED genialnie wybrnął z trudnej sytuacji, która ciągnęła się za nimi od premiery.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.