Cyberpunk 2077 Phantom Liberty z oficjalną piosenką Dawida Podsiadło! Utwór nawiązuje do fabuły DLC

cyberpunk 2077 phantom liberty dawid podsiadło

Kilka dni temu na rynek trafił Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Jak informowaliśmy, w grze można spotkać teraz także Dante Caruso, w którego postać wciela się Dawid Podsiadło. Popularny piosenkarz stworzył również we współpracy z CD Projekt RED piosenkę do gry, która jest już dostępna do przesłuchania.

Dawid Podsiadło nagrał utwór dla Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Dawid Podsiadło, P.T. Adamczyk – Phantom Liberty

W sieci pojawiła się właśnie najnowsza piosenka Dawida Podsiadło, która powstała we współpracy z CD Projekt RED. Utwór nosi tytuł Phantom Liberty – dokładnie tak samo jak nazwa pierwszego i jedynego dodatku do Cyberpunk 2077. Dzieło nawiązuje do uniwersum gry oraz fabuły DLC. Na swoim instagramowym koncie artysta wyznał, jak ważnym wydarzeniem było dla niego nagranie utworu.

Kolejny raz mogę zrobić utwór do cudownego uniwersum Cyberpunk. Kto oglądał Edgerunners ten słyszał już na pewno „Let You Down”. To pierwszy utwór, który powstał specjalnie do serialu, komentując wydarzenia w Night City i los głównego bohatera – Davida Martineza. Teraz miejsce ma premiera dodatku do gry Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, która sprawiłaby mi wiele radości, jako odbiorcy i miłośnikowi gier wideo, nawet gdybym nie miał z tym tytułem nic wspólnego. A jednak kolejny raz mogłem stworzyć oryginalny utwór, który stał się utworem tytułowym. Dziękuję z całego serca @cyberpunkgame za możliwość współpracy. […] Spełniliście marzenie, o którym nigdy nie odważyłbym się marzyć.

Dawid Podsiadło

Jak wspomniał sam Dawid Podsiadło, nie jest to pierwszy raz, kiedy współpracuje z twórcami Cyberpunk 2077. Wcześniej nagrał także piosenkę „Let You Down” do anime Cyberpunk: Edgerunners, które debiutowało na Netflixie. Najnowszy utwór jest natomiast jednym z czterech, które pojawią się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej DLC Phantom Liberty i powstał we współpracy z P.T. Adamczykiem, Marcinem Przybyłowiczem oraz z Czeską Narodową Orkiestrą Symfoniczną.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Na koniec przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zadebiutowało 26 września 2023 roku i jest dostępne na PC, PS5 oraz na konsolach Xbox Series X|S. Rozszerzenie spotkało się z niezwykle ciepłym odbiorem krytyków, jak i graczy oceniających produkcję na platformie Steam.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.