Gracze domagają się drugiego dodatku do Cyberpunka 2077 – pojawiła się petycja!

Cyberpunk 2077

Ogromny wzrost popularności Cyberpunka 2077 spowodował, że coraz więcej osób domaga się nowych fabularnych rozszerzeń do gry. Chociaż twórcy zapowiedzieli, że do produkcji trafi tylko jeden dodatek tego rodzaju, społeczność graczy nie daje za wygraną i domaga się więcej. Powstała nawet specjalna petycja!

REKLAMA

Dodatek do Cyberpunka 2077 po raz drugi? Tego chcą gracze

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Różne były jak do tej pory losy Cyberpunka 2077. Po sporym falstarcie i dość dużym rozczarowaniu, twórcy wreszcie pozbierali swoją grę do tego stopnia, że przeżywa ona… drugą młodość. Na przestrzeni kilku miesięcy do gry powróciła ogromna rzesza graczy, czy to za sprawą dobrze ocenianego patcha 1.6, czy też przez popularny serial Cyberpunk: Edgerunners z Netflixa. Do produkcji od CD Projekt RED ma trafić wyłącznie jedno rozszerzenie fabularne i, co tu dużo mówić, gracze nie są z tego powodu zadowoleni.

Zobacz też: Najlepsze mody do GTA 5

Jeszcze niedawno taki scenariusz byłby trudny do wyobrażenia, ale obecnie społeczność graczy jest zupełnie nienasycona grą Cyberpunk 2077, że oczekuje od twórców jeszcze więcej nowej zawartości. Powstała specjalna petycja, pod którą zebrano kilka tysięcy podpisów, a na internetowych forach króluje hashtag CyberpunkDeservesBetter. Czy twórcy gry spełnią oczekiwania fanów? Deweloperzy znani choćby z wiedźmińskiej serii zdążyli zasłynąć już tym, że biorą sobie do serca uwagi sympatyków swoich tytułów. Może i tym razem się uda?

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!