Gracze domagają się drugiego dodatku do Cyberpunka 2077 – pojawiła się petycja!

Cyberpunk 2077

Ogromny wzrost popularności Cyberpunka 2077 spowodował, że coraz więcej osób domaga się nowych fabularnych rozszerzeń do gry. Chociaż twórcy zapowiedzieli, że do produkcji trafi tylko jeden dodatek tego rodzaju, społeczność graczy nie daje za wygraną i domaga się więcej. Powstała nawet specjalna petycja!

Dodatek do Cyberpunka 2077 po raz drugi? Tego chcą gracze

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Różne były jak do tej pory losy Cyberpunka 2077. Po sporym falstarcie i dość dużym rozczarowaniu, twórcy wreszcie pozbierali swoją grę do tego stopnia, że przeżywa ona… drugą młodość. Na przestrzeni kilku miesięcy do gry powróciła ogromna rzesza graczy, czy to za sprawą dobrze ocenianego patcha 1.6, czy też przez popularny serial Cyberpunk: Edgerunners z Netflixa. Do produkcji od CD Projekt RED ma trafić wyłącznie jedno rozszerzenie fabularne i, co tu dużo mówić, gracze nie są z tego powodu zadowoleni.

Zobacz też: Najlepsze mody do GTA 5

Jeszcze niedawno taki scenariusz byłby trudny do wyobrażenia, ale obecnie społeczność graczy jest zupełnie nienasycona grą Cyberpunk 2077, że oczekuje od twórców jeszcze więcej nowej zawartości. Powstała specjalna petycja, pod którą zebrano kilka tysięcy podpisów, a na internetowych forach króluje hashtag CyberpunkDeservesBetter. Czy twórcy gry spełnią oczekiwania fanów? Deweloperzy znani choćby z wiedźmińskiej serii zdążyli zasłynąć już tym, że biorą sobie do serca uwagi sympatyków swoich tytułów. Może i tym razem się uda?

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.