Hellblade 2 otrzymało dedykowany kontroler! Fani mogą się jednak nim bardzo rozczarować

Hellblade 2 kontroler

Premiera Hellblade 2 już jutro, a w sieci pojawia się coraz więcej wiadomości związanych z grą. Nie tak dawno pojawiła się o konkursie, w którym można wygrać biżuterię inspirowaną produkcją od Ninja Theory. Teraz zaprezentowany został dedykowany kontroler, jednak ten… wydaje się dość zwyczajny.

Hellblade 2 otrzymało kontroler inspirowany grą

Senua’s Saga: Hellblade 2 – zwiastun

Choć Hellblade 2 wydaje się jedną z największych premier Xboxa w 2024 roku, to przez długi czas tytuł ten nie był zbyt promowany w mediach. Zdenerwowani na bierność Zielonych gracze postanowili w pewnym momencie sami promować produkcję. Na całe szczęście gra w końcu otrzymała należyty marketing, nie tylko w postaci wcześniej wspomnianego konkursu czy sklepu z gadżetami związanymi z nią, lecz też do sieci trafiły nowe zwiastuny ją zapowiadające.

Dzisiaj zaprezentowano kolejną rzecz, związaną z Hellblade 2. Mowa o bezprzewodowym Xboxa, który jest inspirowany tytułem.

Ten bezprzewodowy kontroler dla konsoli Xbox został zainspirowany grą Senua’s Saga: Hellblade II i jest już dostępny w Xbox Design Lab.

Oficjalne konto Ninja Theory w serwisie X/Twitter

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jest to bardzo fajny gadżet, gdyż gracze lubują się w dedykowanych padach, a Xbox już nie raz takie tworzył. Po bliższych oględzinach w Xbox Design Lab można jednak dostrzec, że tak naprawdę kontroler ten w żaden sposób nie jest szczególny. Nie posiada żadnego unikatowego malowania czy choćby loga Hellblade 2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wydaje się więc, że jest to gadżet wypuszczony na siłę, tuż przed premierą gry, na który nie wystarczyło czasu, by go odpowiednio przygotować.

Hellblade 2 zadebiutuje już jutro, 21 maja 2024 roku dokładnie o godzinie 10:00 polskiego czasu. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox Series X|S. Tytuł od dnia premiery będzie również dostępny w usłudze Xbox Game Pass.

Źródło: X/Twitter

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.