Hellblade 2 na Xbox Games Showcase 2023? Przedstawiciel Xboxa sugeruje nowy pokaz gry

Hellblade 2 Xbox Games Showcase

Ostatnie miesiące nie były najłatwiejsze dla Microsoftu oraz użytkowników Xboxów — CMA nie zgodziło się na fuzję giganta z Redmond z Activision Blizzard, a premiera Redfall nie należała do udanych. Cała nadzieja w najbliższym Xbox Games Showcase 2023 oraz pokazie Starfielda, gdyż gracze oczekują nowych, dobrych gier. Jedną z takich produkcji ma być Senua’s Saga: Hellblade 2, a pewną wskazówką mógł się podzielić wiceprezes marketingu Xboxa — Aaron Greenberg. Wygląda na to, że kolejny pokaz gry zbliża się wielkimi krokami.

Zdjęcie profilowe Aarona Greenberga — grafika łączy drzewo z wisielcami z Hellblade oraz logo Xbox Games Showcase 2023. Internauci snują domysły

(FYI) @aarongreenberg has changed his twitter profile picture to a custom Hellblade profile picture in the theme of the Xbox showcase🤔

Credited by @benkenobi2020
#SenuasSagaHellbladeII #HellbladeII #Xboxshowcase pic.twitter.com/EXmt5v5ZW2

— Idle Sloth💙💛 (@IdleSloth84_) May 9, 2023

(FYI) @aarongreenberg has changed his twitter profile picture to a custom Hellblade profile picture in the theme of the Xbox showcase🤔

Credited by @benkenobi2020
#SenuasSagaHellbladeII #HellbladeII #Xboxshowcase pic.twitter.com/EXmt5v5ZW2

— Idle Sloth💙💛 (@IdleSloth84_) May 9, 2023

Xbox Games Showcase oraz Starfield Direct odbędą się już 11 czerwca 2023 roku. Fani liczą, że na najbliższym pokazie poznają daty premier takich gier jak Avowed czy Hellblade 2. Co do drugiego z wymienionych tytułów pewną poszlaką podzielił się Aaron Greenberg. Mężczyzna na zdjęciu profilowym ustawił grafikę, która łączy w sobie drzewo z wisielcami, które przypomina to z Hellblade, oraz logo Xbox Games Showcase.

Natomiast 3 dni temu mogliśmy usłyszeć w wywiadzie z Philem Spencerem, że „nadchodzi Starfield, nadchodzi Forza Motorsport, nadchodzi Hellblade, mamy kolekcje gier.” Biorąc pod uwagę te słowa oraz wskazówkę w postaci nowego zdjęcia profilowego Aarona Greenberga, możemy przypuszczać, że coś jest na rzeczy, a na nadchodzącej konferencji Xboxa w końcu otrzymamy jakieś nowe informacje o grze. Tym bardziej że od pierwszej prezentacji Hellblade 2 minęły 4 lata.

Warto jednak zaznaczyć, iż wiceprezes marketingu Xboxa skomentował, że „to tylko fanart i nie ma nic wspólnego z żadną grą.” Mimo wszystko jednak możemy przypuszczać oraz mieć nadzieję, że taki obrazek nie został wybrany przez czysty przypadek.

Zobacz też: Gry z Mario na Nintendo Switch

Na koniec przypomnijmy, że Xbox FanFest odbędzie się w Warszawie 11 czerwca 2023 roku, a podczas niego zainteresowani będą mogli m.in. obejrzeć Xbox Games Showcase oraz Starfield Direct.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.