Nintendo Direct zapowiedziane! Japończycy podali termin kolejnej edycji wydarzenia

Nintendo Direct Mario

Ostatnie tygodnie to gorący okres branżowych pokazów. Za sobą mamy już Xbox Games Showcase 2024, Summer Game Fest 2024 oraz Ubisoft Forward 2024, w trakcie którego zaprezentowano m.in. nowe materiały z Star Wars: Outlaws i Assassin’s Creed Shadows. Do tej listy już niebawem będziemy mogli dopisać kolejne wydarzenie. Japończycy zapowiedzieli czerwcowe Nintendo Direct!

Nintendo Direct odbędzie się 18 czerwca 2024

Kolejna edycja Nintendo Direct odbędzie się już jutro, 18 czerwca o godz. 16:00 czasu polskiego.

Wydarzenie będzie transmitowane na platformie YouTube i potrwa około 40 minut. Wydawca zamierza skupić się na grach debiutujących w drugiej połowie 2024 roku.

Osoby, które oczekiwały uchylenia rąbka tajemnicy na temat Nintendo Switch 2, mogą czuć się nieco rozczarowane. Mimo że konsola ma zostać oficjalnie zaprezentowana przed końcem bieżącego roku fiskalnego, to podczas jutrzejszego pokazu nie padną żadne słowa na jej temat.

Konkretna lista tytułów pozostaje nieznana, jednak niewykluczone, że zobaczymy materiały z takich produkcji, jak Luigi’s Mansion 2 HD, Nintendo World Championships: NES Edition czy Ace Combat 7: Skies Unknown Deluxe Edition.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Videogameschronicle

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.