Skull and Bones z betą, do której możesz się już zapisać. Jest nowy trailer, daty premiery wciąż brak

Skull and Bones

Na Ubisoft Forward 2023 doczekaliśmy się wielu ciekawych nowinek, w tym gameplayu ze Star Wars Outlaws, daty premiery Avatar Frontiers of Pandora, kolejnych materiałów z Assassin’s Creed Mirage, datę premiery The Crew Motorsfest czy filmu przedstawiającego rozgrywkę w Prince of Persia The Lost Crown. Francuzi poświęcili też chwilę nadchodzącemu Skull and Bones, ale niestety o tej grze nie dowiedzieliśmy się tak wiele, jak byśmy chcieli. Dostaliśmy tylko nowy zwiastun i informację, iż wkrótce sprawdzimy ją w ramach zamkniętej bety.

Nowy zwiastun Skull and Bones na Ubisoft Forward 2023 oraz zamknięta beta gry

Nowy zwiastun Skull and Bones

Na Ubisoft Forward 2023 Francuzi zaprezentowali nowy zwiastun ze Skull and Bones. Materiał ukazuje fragmenty z gry w akompaniamencie żeglarskich szantów i to w zasadzie tyle. Niemniej wideo zostało stworzone na silniku produkcji, co jest sporym plusem, bo mamy okazję zobaczyć, jak gra prezentuje się w rzeczywistości.

Przeczytaj też: Najlepsze gry jednoosobowe

Kup Skull And Bones

Dla wielu osób rozczarowaniem może być fakt, że data premiery Skull and Bones wciąż pozostaje owiana tajemnicą. Niemniej osoby niemogące się już doczekać pirackiej przygody Ubisoftu będą mogły ją sprawdzić w ramach zamkniętej bety w dniach 25-28 sierpnia 2023 roku. Zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę Ubisoftu, gdzie można się już zarejestrować do udziału w testach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.