Powstaje Star Wars Jedi 3! Aktor wcielający się w postać Cala Kestisa potwierdza dobre informacje

Star Wars Jedi Survivor Cal Kestis

Jak niedawno informowaliśmy, reżyser cyklu Star Wars Jedi pożegnał się ze studiem Respawn Entertainment. Stig Asmussen miał duży wpływ na dwie wydane odsłony – Fallen Order oraz Survivor, jednak opuszczenie przez dewelopera studia nie oznacza, że kolejna część nie powstaje. Aktor wcielający się w rolę Cala Kestisa właśnie potwierdził dobre wieści.

Aktor wcielający się w postać Cala Kestisa potwierdza powstawanie Star Wars Jedi 3

Zwiastun Star Wars Jedi Survivor

O tym, że reżyser Star Wars Jedi widzi serię jako „trylogię”, wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Mimo że deweloper odszedł z Respawn Entertainment, studio zdaje się nie zwalniać tempa, co zdradzają ostatnie słowa Camerona Monaghana – aktora wcielającego się w rolę Cala Kestisa. Jak powiedział podczas panelu Ocala Comic Con mężczyzna, prace nad Star Wars Jedi 3 już trwają.

Pracujemy nad trójką, jesteśmy w trakcie jej tworzenia. To duże przedsięwzięcie i do tej pory odbyło się kilka rozmów, ale mam nadzieję, że ostatecznie będziemy w stanie przygotować coś naprawdę fajnego.

Cameron Monaghan

Niestety na ten moment są to jedyne informacje, jakie przekazał aktor. Mimo to, wieści o pracach nad nową odsłoną serii z pewnością ucieszą fanów cyklu, którzy wyczekują kolejnych przygód Cala Kestisa. Pozostaje zatem czekać na kolejne doniesienia w sprawie Star Wars Jedi 3.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Na zakończenie przypomnijmy, że poprzednia odsłona, Star Wars Jedi Survivor zadebiutowała 28 kwietnia 2023 roku. EA było zachwycone „bardzo mocnym startem” produkcji, nawet mimo pewnych problemów technicznych. Warto również dodać, że Survivor ma pojawić się na PS4 oraz Xbox One.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.