The Outlast Trials zbiera przytłaczająco pozytywne opinie. Twórcy wypuścili nowy, brutalny zwiastun

The outlast trials

Nie da się ukryć, że straszne gry w ostatnim czasie przeżywają swój renesans — nadchodzi kolejna część Amnesi, Resident Evil 4 Remake zbiera rewelacyjne oceny, a na horyzoncie powoli widać odświeżona wersję Silent Hill 2. Tymczasem producenci ze studia Red Barrels udostępnili nowy, bardzo krwawy zwiastun, a gracze mogą sprawdzać The Outlast Trials na PC w ramach wczesnego dostępu. I co tu dużo kryć, gra zbiera „przytłaczająco pozytywne” oceny na Steamie.

Red Barrels udostępniło The Outlast Trials we wczesnym dostępie — gracze chwalą produkcję

Zwiastun The Outlast Trials

Aż 6 lat przyszło czekać graczom na kolejną odsłonę bardzo ciepło przyjętej serii strasznych gier — Outlast. Pierwsza część otrzymała ocenę 80, natomiast druga 75 na portalu Metacritic. Na Steamie obie gry mają ponad 90% recenzji pozytywnych, co jest bardzo dobrym wynikiem. Nie inaczej zapowiada się trzecia część horroru od Red Barrels.

The Outlast Trials miało swoją premierę we wczesnym dostępie wczoraj, czyli 18 maja 2023 roku i na moment pisania tego tekstu tytuł jest ogrywany przez blisko 11,5 tysiąca użytkowników, co jest lepszym wynikiem niż poprzednie części. Najnowsza gra od Red Barrels uzyskała aż 95% recenzji pozytywnych na Steamie. Wśród komentarzy możemy przeczytać, że gracze chwalą przerażający klimat produkcji, tryb kooperacji oraz design postaci.

Tryb kooperacji to nowość w serii Outlast, jednak jak możemy przeczytać w recenzjach, ulepszenie to sprawdziło się rewelacyjnie. Warto zauważyć, że tryb jednoosobowy także przypadł do gustu graczom. W opiniach możemy zauważyć, że użytkownicy zwracają uwagę, iż The Outlast Trials to bardzo dobre połączenie tego, co znamy z poprzednich części oraz nowych ulepszeń.

Co warto dodać, gracze chwalą samą płynność rozgrywki na komputerach osobistych, co jak wiadomo, nie jest takie oczywiste w ostatnim czasie, patrząc chociażby na przypadek Star Wars Jedi: Ocalały, dlatego nie można się dziwić, że użytkownicy to doceniają.

Zobacz też: Najlepsze tablety do gier

Na koniec zaznaczmy, że producenci The Outlast Trials — Red Barrels — zapowiadają, że pełną wersję gry wydadzą jak najszybciej, w zależności od opinii graczy po wczesnym dostępie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.