GTA+ też drożeje! Kolejny abonament podnosi ceny

GTA+

Zaledwie przedwczoraj informowaliśmy o podwyżkach cen abonamentu EA Play. Cóż, chyba trzeba się powoli do tego przyzwyczajać. Właśnie bowiem zdrożała kolejna subskrypcja – GTA+.

Podwyżka cen GTA+

GTA+
GTA+

Niedawno GTA+ wzbogaciło się o Red Dead Redemption, potem Rockstar ogłosił też, że do jego abonamentu trafią kolejne gry.

Cóż, jak to się mówi – coś za coś. Właśnie doszła do nas bowiem informacja, że cena GTA+ została podniesiona.

Podwyżka nie jest tak drastyczna jak w przypadku EA Play, ale opłacających regularnie abonament i tak uderzy po kieszeniach. Poprzednio za subskrypcję musieliśmy zapłacić 27 zł miesięcznie – po zmianach będzie to 36 zł, co wskazuje już m.in. Xbox Store.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pewnym pocieszeniem jest fakt, że zmiany są opóźnione dla obecnych użytkowników. Nowa kwota będzie dla nich obowiązywać od 11 czerwca.

Tak więc GTA+ jest którąś już z kolei usługą, która w ostatnim czasie doczekała się podniesienia cen. Najpierw były to Xbox Game Pass i PS Plus, potem też to samo przytrafiło się Ubisoft+.

Zapewne sytuacja ma związek z ostatnimi planami Rockstara dotyczącymi rozwoju GTA+. Jeszcze w tym roku do oferty abonamentu dołączą L.A. Noire i Bully, a nowe benefity trafią również do graczy GTA Online. To prędzej czy później musiało wiązać się ze zmianą ceny.

Źródło: Eurogamer

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.