Wyczekiwana polska gra trafia do Xbox Game Pass! A wraz z nią klasyczne mordobicie

Xbox Game Pass

Jakiś czas temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na kolejne dni kwietnia i początek maja 2023. Wczoraj – zgodnie z zapowiedzią – w abonamencie zadebiutowało Cassette Beasts. Natomiast dziś do subskrypcji trafia wyczekiwana polska gra pod tytułem The Last Case of Benedict Fox, a także mordobicie znane jako BlazBlue: Cross Tag Battle Special Edition.

Nowe gry w Xbox Game Pass (27 kwietnia 2023)

Zwiastun The Last Case of Benedict Fox

The Last Case of Benedict Fox to połączenie wielu gatunków: głównie platformówki, gry akcji oraz metroidvanii. Głównym bohaterem opowieści jest młody detektyw, który musi rozwikłać sprawę tajemniczego, niezwykle brutalnego morderstwa. Droga do prawdy nie będzie jednak usłana różami, bo na swojej drodze napotkamy wiele niezbyt przyjaznych potworów.

Zwiastun BlazBlue: Cross Tag Battle

Z kolei BlazBlue: Cross Tag Battle to klasyczna bijatyka 2,5D, której motywem przewodnim jest nic innego jak mordobicie. Rozgrywka sama w sobie jest bardzo szybka, a pojedynki toczymy pomiędzy dwoma postaciami. Fabuły tu oczywiście nie uświadczymy.

Przeczytaj też: Ranking kart graficznych

BlazBlue: Cross Tag Battle Special Edition jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast The Last Case of Benedict Fox trafi do subskrypcji trochę później, zapewne przed 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na następujących platformach:

  1. The Last Case of Benedict Fox (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. BlazBlue: Cross Tag Battle Special Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.