Ubisoft zaprasza na pokaz! Zobaczymy Assassin’s Creed Mirage, The Crew: MotorFest i niespodziankę

Jak wiadomo targi E3 zostały już dawno odwołane, ale w zamian dostaniemy naprawdę sporo wydarzeń, na których zostaną zaprezentowane nowe produkcje. Jednym z takich eventów ma być Ubisoft Forward Live, na które francuski wydawca ponownie zaprosił graczy, udostępniając film z przypomnieniem. Wydarzenie coraz bliżej!

Ubisoft przypomina o swoim czerwcowym wydarzeniu — Forward Live

Zwiastun Ubisoft Forward Live

Już za 11 dni odbędzie się Ubisoft Forward Live, które francuski wydawca zdecydował się zorganizować po wycofaniu się z targów E3. Pojawia się coraz więcej plotek, z których możemy wywnioskować prawdopodobne produkcje, jakie zostaną zaprezentowane. Tymczasem Francuzi postanowili nieco uchylić rąbka tajemnicy i udostępnili zwiastun swojego wydarzenia.

W powyższym materiale jako pierwszy pokazuje się Avatar: Frontiers of Pandora. O tej produkcji pojawiało się już sporo przecieków dotyczących m.in. szczegółów fabuły, ale także informacje, jakoby Ubisoft miał szykować się do uruchomienia preorderów. Wygląda na to, że wszelkie wątpliwości mogą zostać rozwiane w najbliższym czasie, ponieważ francuski wydawca najwyraźniej planuje uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej tej gry, być może zdradzając jej datę premiery.

Kolejną grą, jakiej możemy się spodziewać na Ubisoft Forward Live, jest Assassin’s Creed Mirage, którego data premiery została ujawniona podczas PlayStation Showcase. Jak wiadomo Ubisoft pokłada spore nadzieje w historii Basima, więc możemy się spodziewać, że firma będzie chciała jeszcze bardziej podgrzać atmosferę przed debiutem.

Jeszcze jednym pewniakiem, jaki został pokazany na zwiastunie, jest The Crew: Motorfest. Produkcja ta została oficjalnie zapowiedziana na początku lutego i ma zadebiutować jeszcze w 2023 roku. Więc możliwe, iż otrzymamy datę premiery albo nowe fragmenty rozgrywki.

Ubisoft na koniec filmu zapowiada także tajemniczą produkcję. Nie znamy jednak żadnych szczegółów, jedynie w raporcie finansowym francuskiego wydawcy widnieje zapis „kolejna duża gra”, która według plotek może wywodzić się z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Cóż, jak widać, gracze będą mieli niespodziankę.

Być może zostaną pokazane też inne tytuły jak np. Skull & Bones czy XDefiant, które według ostatniego raportu finansowego wydawcy mają zadebiutować do 31 marca 2024 roku, czyli do końca bieżącego okresu fiskalnego.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Kup Assassin’s Creed Mirage

Ubisoft Forward Live odbędzie się 12 czerwca 2023 roku o godzinie 19:00 naszego czasu, a transmisja będzie dostępna na YouTube oraz Twitchu. Jak zapewnia francuski wydawca, na streamie do zdobycia będą ciekawe nagrody.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.